Infostránka Munipolis

Vážení občania,

spustili sme pre vás službu MUNIPOLIS, vďaka ktorej vás teraz budeme efektívne informovať priamo do vášho telefónu. Prihláste sa k odberu a už nikdy nezmeškáte dôležité novinky a upozornenie z našej obce. Informácie podľa vašich záujmov vám budeme posielať e-mailom, SMS alebo ako správu do aplikácie. Služba je zadarmo!

REGISTRÁCIA      MOBILNÝ ROZHLAS - RICHVALD

 

Čo vám prihlásenie do MUNIPOLIS prináša?

  • Upozornenie na krízové udalosti – výpadky energií, blížiaca sa víchrica, dopravné uzávierky, varovanie pred podomovými predajcami a pod.
  • Novinky a dôležité upozornenia z úradu – poplatky, obecný spravodaj, digitalizované hlásenia z ampliónov a pod.
  • Pozvánky na kultúrne a športové podujatia.
  • Možnosť vyjadriť svoj názor v online anketách.
  • Mobilnú aplikáciu obce s užitočnými funkciami.

V registračnom procese si môžete sami nastaviť, aké typy informácií vás zaujímajú (napr. kultúra, doprava, majitelia zvierat). Odporúčame vyplniť vaše telefónne číslo a ulicu, aby sme vás mohli rýchlo varovať v prípade nečakaných udalostí (napr. havária vody, prívalové dažde a pod.) Vaše údaje sú v bezpečí a v súlade s GDPR.

Registrovať sa môžete aj osobne priamo na našom úrade. Radi vám pomôžeme.

 

Stiahnite si aplikáciu našej obce

S aplikáciou MUNIPOLIS budete mať dôležité informácie kedykoľvek po ruke. Navyše budete mať vždy k dispozícii množstvo užitočných funkcií ako je napríklad ľahké nahlasovanie závad na území našej obce. Stačí si stiahnuť aplikáciu MUNIPOLIS a v nastavení pridať našu obec.

 

Stiahnuť pre Android

Stiahnuť pre iOS